Easy-Up tent 3×3
We hebben onlangs onze verhuurservice uitgebreid met tenten, die handig zijn om te combineren met onze oud-Hollandse spellen. Of het nu regent of niet, met onze tenten ben je altijd voorbereid op een gezellig feestje. Onze partytent van 3 bij 3 meter is een populaire keuze voor wie op zoek is naar een relatief kleine EasyUp tent. Dit type harmonicatent is snel en gemakkelijk op te zetten en kan worden gebruikt voor groepen van ongeveer 9-14 personen. Bovendien kun je twee tenten aan elkaar koppelen en er één geheel van maken met behulp van een regengoot.
€60,00 excl. btw
Per dag
Handig om te weten
- Oppervlakte
9 m² - Geschikt voor
9-14 personen - Doorloophoogte
Maximaal 2,10 meter. - Nokhoogte
Instelbaar tot 3,20 meter. - Zeildikte
600 gr/m2 - Bestendige windkracht
Tot en met 8
Veelgestelde vragen
Deze prijs is gebaseerd op één dag huur en berekenen wij als volgt:
- Dag 1: Ophaal- of bezorgdag
- Dag 2: Gebruiksdag(en), deze dag(en) word(en) berekend
- Dag 3: Retourdag
Als je ervaring hebt met het opzetten van tenten, dan kan dit in enkele minuten. Maar als dit de eerste keer is, dan duurt het ongeveer 20 tot 30 minuten. Inclusief zijwanden en accessoires kan dit oplopen tot 1 uur.
In theorie kun je dit in je eentje doen, maar voor het gemak raden wij aan om dit met minimaal 2 personen te doen.
Jazeker, dit is mogelijk! Vraag voor de beschikbaarheid altijd een offerte aan en geef de gewenste data aan in de opmerkingen.
Dat kan zeker! Houd er wel rekening mee dat we de tent dan niet voor je kunnen opzetten. Dit kun je natuurlijk wel zelf doen aan de hand van onze instructiehandleiding.
Het is absoluut mogelijk om de tent zelf op te zetten. Wanneer je de instructies goed opvolgt, heb je geen professional nodig. Mocht je dit toch uit handen willen geven, dan kunnen wij dit voor je regelen.
Wij gaan ervan uit dat iedereen netjes omgaat met andermans spullen, daarom vragen wij geen borg. Als er onverhoopt toch iets beschadigd raakt, maken we in overleg achteraf een redelijke nacalculatie voor de schade.
Ja, onze tenten hebben verschillende opties voor zijwanden, inclusief ramen en deuren. Daarnaast kun je bij ons verlichting, heaters en ballast huren om alles compleet te maken. Deze kun je bij het selecteren van de tent aan je offerte toevoegen.
Ja, wij kunnen de tent komen leveren (inclusief opzetten) en weer afhalen. Vraag voor de prijs altijd een offerte aan.
Ja, bij de tent krijg je een instructieboekje meegeleverd. Zo kun je stap voor stap de tent opzetten en afbreken.
Speciaal voor jouw uitgezocht!
Leuke spellen in combinatie met Easy-Up tent 3x3
Zit je nog met
brandende vragen?
Wij nemen onze klanten en onze spellen serieus. Daarom bieden wij jou de beste service. Altijd. Wij staan garant voor kwaliteit en persoonlijke support.
Live chat
Reactiesnelheid: 1 minuut
Reactiesnelheid: +/- 8 uur
Bel ons
Reactiesnelheid: direct